Úvod
Turnaje
Výsledky
LIGA družstev
Žebříčky GP
Kalendář
Fotky
Videa
 
Nábor
Online výsledky
4hry
Kontakt
 Turnaje

12.11.2022 GPD Strakonice
  
Náš klub měl nejpočetnějsí zastoupení, ale uloupili jsme pouze jednu medaili:
DM ČM ČŽ MIX
3. Matoušek Ondřej4. Dvořák Martin
Matoušek Ondřej
6. Novotná Lucie 4. Novotná Lucie
Samcová Lucie (SK Dobrá Voda)
7. Piorecký Jan
Novotná Lucie
5. Dvořák Martin5. Matoušek Jan
Piorecký Jan
    
7. Matoušek Jan 
 
    

Výsledky na TP
06.11.2022 U11 Králův Dvůr
  
Hrály se kategorie:
Holky U11: Barča Štampachová 4. místo
Kluci U11: Pája Hladík 7. místo
U9: Táďa Hladík 1. místo
Výsledky na TP
23.10.2022 GPD Strakonice
Naše tříčlenná výprava ve složení Lucka, Honza, Martin se umístila:
DM ČM ČŽ MIX
5. Dvořák Martin5. Dvořák Martin
Piorecký Jan
7. Novotná Lucie 4. Novotná Lucie
Suská Magdaléna (TJ ČZ Strakonice)
7. Piorecký Jan
Novotná Lucie

Výsledky na TP
23.10.2022 Oblastní přebor U17 Plzeň
Vítek Toman s Janem Vytiskem (BA Plzeň) si zahráli při GPC U15 současně pořádaný turnaj ve vyšší věkové kategorii a obsadili bez výhry 4. místo.
Výsledky na TP
23.10.2022 GPC U15 kvalifikační Plzeň

Vítek Toman v singlu prohrál ve finále ve třech setech s Hynkem Veselíkem (TJ Jiskra Nejdek). V deblu se umístil rovněž na druhém místě společně s Janem Vytiskem (BA Plzeň).
Výsledky na TP
08.10.2022 GPE Plzeň

Turnaj pořádaný současně s GPD. Ondra Matoušek s Emmou Tučkovou po jedné výhře a jedné prohře obsadili 2. místo.
Výsledky na TP
08.10.2022 GPD Plzeň

Druhý letošní turnaj série JuBH Cup. Umístění našich hráčů:
DM ČM ČŽ MIX
9. Matoušek Ondřej5. Petr Kovařík
Pavel Kavan
(SK Badminton Tábor)
13. Emma Tučková 3. Lanzendorfová Olina
Smejkalová Dita (SK Jupiter)
3. Kavan Pavel (SK Badminton Tábor)
Lanzendorfová Olina
  
 
   
 
9. Kovařík Petr
Smejkalová Dita (SK Jupiter)
  
 
   12. Matoušek Ondřej
Tučková Emma

Výsledky na TP
01.10.2022 Nebodový turnaj U11 Hořovice
    
První turnaj našich pěti nadějí a odvážíme se 3 medaile:
Holky: Barča Štampachová 1. místo, Eliška Charouzová 3. místo.
Kluci: Pája Hladík 3. místo, Táďa Hladík 4. místo a Tobík Žatko 7. místo.
25.09.2022 GPD U15 Plzeň
  
Vítek Toman v singlu získává stříbro, když po čtyřech výhrách ve finále nestačil na Jana Šolce (TJ Slovan Vesec).
Výsledky na TP
24.09.2022 GPD Bílá Hora (JuBH Cup 1/4)
Petr Kovařík s Ditou Smejkalovou (SK Jupiter) v mixu 5. místo a s Pavlem Kavanem (SK Badminton Tábor) 4. místo
Výsledky na TP

Sezóna 2022/2023

Sezóna 2021/2022

Sezóna 2020/2021

Sezóna 2019/2020

Sezóna 2018/2019

Sezóna 2017/2018

Sezóna 2016/2017

Sezóna 2015/2016

Sezóna 2014/2015

Sezóna 2013/2014

Sezóna 2012/2013


počítadlo.abz.cz
od 26.2.2016