Tréninkové zápasy
Kontakt
 Turnaje | sezóna 2022/23

25.06.2023 GPD U13 Most

Eliška Charouzová po výhře o pořadí 9. místo v singlu. V deblu společně s Nikol Kudrnáčovou (TJ Bílá Hora Plzeň) končí v semifilnále, ale berou bronz!
Výsledky na TP
01.06.2023 U13 turnaj s rodiči, Klatovy

Měli jsme účast 7 děti, které hrály s mamikami, tatínky nebo strejdy do 21 bodů a pak musely dohrát set do 33 bodů.
1. Táďa Hladík 6-0
2. Eliška Charouzová 5-1
3. Barča Štampachová 4-2
Poznámka (především pro poskytovatele dotací): Děti na fotografii drží část cen, které byly určeny pro jejich zletilé spoluhráče - rodiče.
Celkové výsledky
27.05.2023 U11 Dobrá Voda

Eliška měla bilanci 3 výhry a 2 prohry (vítězka 4-1) = 7. místo

13.05.2023 GPD U15 Plzeň

Naše U11 si zahrály debla ve věkové kategorii U15 a skončlily na posledním místě:
Kluci: Pája a Táďa Hladíkovi 4. místo.
Holky: Eliška Charouzová a Barča Štampachová 5. místo.
13.05.2023 GPD U13 Plzeň

Singly kluci: Táďa Hladík vyhrává svou skupinu a bez porážky prochází až do finále, kde získává zlatou medaili. Pája Hladík vypadává v semifinále a ani v zápase o bronz se mu nedaří = 4. místo. Dan Šimanovský sice nepostoupi ze skupiny do bojů o medaile, ale vyhrál dva zápasy o pořadí = 6. místo.
Singly holky: Barča se 2 výhrami a 3 prohrami 8. místo, Eliška se stejnou bilancí 9. místo.
Debly se hrály v kategorii s U15 - viz. turnaj U15
07.05.2023 GPD U13 Most
Eliška Charouzová vypadla v singlu v prvním kole a obsadila 9. místo.
16.04.2023 GPE U13 Plzeň

Singly: Pája Hladík bez porážky zlato! Táďa 2 výhry a 2 prohry. Dan 2/3. Eliška vyhrála skupinu a skončila bohužel v semifinále. Zápas o bronz ale vyhrála. Barča postoupila ze skupiny po bilanci 1/2 pouze do pavouka o 9. místo, který vyhrála.
Debly: Zlato vyhrál Dan společně s Vojtěchem Kašínem z Č. Budějovic. Kluci Hladíkovi končí na druhé příčce. Eliška a Barča bojovaly ve skupině čtyř dvojic a uhrály bilanci 2/1, ale stačilo to na zlato!
Umístění našich hráčů:
Dvouhra chlapci Dvouhra dívky Čtyřhra chlapci Čtyřhra dívky
1. Hladík Pavel3. Charouzová Eliška1. Šimanovský Daniel
Kašín Vojtěch (TJ Sokol České Budějovice)
1. Charouzová Eliška
Štampachová Barbora
7. Hladík Tadeáš9. Štampachová Barbora2. Hladík Pavel
Hladík Tadeáš

8. Šimanovský Daniel

08.04.2023 GPCD Plzeň

Legendární CéDéčko proběhlo poprvé v nové hale Krašovská. Navzdory velkému počtu kurtů dvojturnaj trval do večerních hodin. Z našeho klubu se zúčastnili Olina Lanzendorfová a Petr Kovařík.
GPC:
Olina Lanzendorfová s Pavlem Kavanem (SK Badminton Tábor) obsadili 9. místo. Debl si Olina zahrála s Annou Vocelkovou (USK Plzeň) a skončily na 7. místě. Petr Kovařík hrál pouze debl s Pavlem Kavanem - 12. místo.
GPD:
Olina se stejným spoluhráčem 5. místo a Petr 8. místo. Debl Olina hrála s Ditou Smejkalovou (SK Jupiter) a skončily na 8. místě.
01.04.2023 U11,13,15 Hořovice

Ve sjednocené katerogii U11 s U13 získává Eliška Charouzová stříro. V chlapcích zlato bere Táďa Hladík a stříbro jeho brácha Pája.
25.03.2023 GPD U17 Plzeň

Víťa Toman po šesti výhrách zíslak zlato v singlu. Druhou zlatou medaili si odváží i z deblu - společně s Martinem Koleškou (SK Hamr).
18.03.2023 U11 Dobrá Voda u Českých Budějovic

Barča Štampachová získala zlato v konkurenci 15 dívek s bilancí 5 výher a 1 prohra. Se stejnou bilancí obsadil Táďa Hladík 2. místo mezi 14 chapci. Hned za ní se na bronzové příčce umístil Pája Hladík (4/2). Eliška Charouzová obsadila 5. místo (4/2).
04.03.2023 Karlovarský Lázeňáček U11

Pája a Táďa Hladíkovi si zahráli finále: Táďa zlato, Pája stříbro. Eliška Charouzová a Barča Štampachová na sebe narazily ve čtvtfinále a úspěšnější byla Barča, která nakonec získala bronz.
01.03.2023 3. liga 5. kolo Plzeň

Foto po utkáními SK Jupiter B vs ZÚ Klatovy 6:2. Body zařídili jen Lucka a Ondra.
25.02.2023 Letňany Open - minibadminton U9, U11

V kategorii U9 (kluci a holky dohromady) vyhrál zlato Táďa Hladík po 8 výhrách. V U11 chlapci: Pája Hladík po 4 výhrách a 1 prohře získal 3. místo. V dívkách U11 Barča Štampachová s bilancí 3-2 obsadila 8. místo. Eliška Charouzová kvůli zdravotním potížím po druhém kole odstoupila.
12.02.2023 GPD Bílá Hora

Olina Lanzendorfová s Ditou Smejkalovou (SK Jupiter) bronz v deblu a s Pavlem Kavanem (SK Badmiton Tábor) zlato v mixu. Petr Kovařík si zahrál s Pavlem debl a skončili na 4. místě. Petr s Ditou v mixu obsadili 7. místo.
11.02.2023 GPD U17 Plzeň
Vítek Toman startoval pouze v singlu a po třech výhrách a dvou prohrách končí na 6. místě.
29.01.2023 GPC U17 Plzeň
Poprvé v nové hale Krašovská: Vítek Toman mixu společně s Karolínou Čarnou (Slovan Karlovy Vary) po jedné výhře 5. místo. V singlu bez výhry 13. místo.
28.01.2023 3. liga 4. kolo Klatovy

Foto mezi utkáními ZÚ Klatovy - SK Jupiter A 0:8 a ZÚ Klatovy - Sokol Doubravka B 3:5

23.10.2022 Oblastní přebor U17 Plzeň
Vítek Toman s Janem Vytiskem (BA Plzeň) si zahráli při GPC U15 současně pořádaný turnaj ve vyšší věkové kategorii a obsadili bez výhry 4. místo.
23.10.2022 GPC U15 kvalifikační Plzeň

Vítek Toman v singlu prohrál ve finále ve třech setech s Hynkem Veselíkem (TJ Jiskra Nejdek). V deblu se umístil rovněž na druhém místě společně s Janem Vytiskem (BA Plzeň).
08.10.2022 GPE Plzeň

Turnaj pořádaný současně s GPD. Ondra Matoušek s Emmou Tučkovou po jedné výhře a jedné prohře obsadili 2. místo.