Úvod
Turnaje
Výsledky
Soutěž družstev
Žebříčky GP
Kalendář
Fotky
Videa
Bazar
Online výsledky
Kontakt
 
 Soutěž

Sezóna 2017/2018
Dospělí:

Oblastní přebor družstev B a jihozápadní přebor družstev B
Za družstvo hrají - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
          
Novotná Lucie (4/14), Sazamová Petra (2/4), Dvořák Martin (3/7), Koranda Michal (8/9), Matoušek Jan (1/7), Matoušek Ondřej (3/10), Piorecký Jan (3/13), Slavík Tomáš (2/5)

1. kolo 14.10.2017 Klatovy
ZÚ Klatovy        - Slavoj Plzeň        5:3
ZÚ Klatovy        - SK Jupiter          0:8
ZÚ Klatovy        - Sokol Doubravka D   2:6

2. kolo 5.11.2017
Spartak Chrást    - ZÚ Klatovy          7:1
Sokol Doubravka C - ZÚ Klatovy          7:1

3. kolo 9.12.2017 Plzeň
ZÚ Klatovy        - SK Badminton Tábor  5:2
ZÚ Klatovy        - TJ ČZ Strakonice A  1:7
ZÚ Klatovy        - TJ Sokol Vodňany    2:6

-------------------------------------------------------------------------------------
Tabulka po 3.kole          odehráno výhry remízy prohry  vyhr/prohr  vyhr/prohr  body
J-Z přebor                                                zápasy        sety            
-------------------------------------------------------------------------------------
1.  TJ Spartak Chrást         7      6      0      1      45/11        94/28      19
2.  SK Jupiter A              7      6      0      1      44/12        91/29      19
3.  TJ ČZ Strakonice A        7      6      0      1      41/15        87/40      19
4.  TJ Sokol Doubravka C      7      6      0      1      38/18        83/45      19
5.  TJ Sokol Vodňany          7      5      0      2      35/21        80/50      17
6.  TJ Sokol Křemže B         7      2      0      5      28/28        58/64      11
7.  TJ Sokol Doubravka D      7      2      0      5      22/34        54/77      11
8.  ZÚ Badminton Klatovy      7      1      0      6      12/43        36/90       9
9.  SK Badminton Tábor        7      1      0      6      11/44        29/90       9
10. TJ ČZ Strakonice B        7      0      0      7       3/53         8/107      7
-------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo 20.1.2017
Jiskra Nejdek     - ZÚ Klatovy          8:0

-------------------------------------------------------------------------------------
Tabulka po 4.kole          odehráno výhry remízy prohry  vyhr/prohr  vyhr/prohr  body
OPB                                                       zápasy        sety      
-------------------------------------------------------------------------------------
1.  TJ Jiskra Nejdek          6      6      0      0      43/ 5        89/15      18
2.  TJ Spartak Chrást         6      4      0      2      31/17        67/35      14
3.  SK Jupiter A              6      4      0      2      30/18        63/41      14
4.  TJ Sokol Doubravka C      6      3      0      3      25/23        55/53      12
5.  TJ Slavoj Plzeň           6      2      0      4      17/31        37/62      10
6.  TJ Sokol Doubravka D      6      1      0      5      13/35        30/76       8
7.  ZÚ Badminton Klatovy      6      1      0      5       9/39        25/80       8
-------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo 24.2.2018 Vodňany
TJ Sokol Křemže B - ZÚ Klatovy          -:-
TJ ČZ Strakonice B- ZÚ Klatovy          -:-


Sezóna 2016/2017
Dospělí:

Oblastní přebor minidružstev

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
         
Novotná Lucie (9/12), Koranda Michal (0/3), Matoušek Jan (9/4), Matoušek Ondřej (2/1), Piorecký Jan (6/8), Slavík Tomáš (5/1), Vlasák Oldřich (0/2)


--po základní části---body--výhry--remízy--prohry--zápasy---
Keramika Chlumčany M   22      6      2       0     25/ 7
SK Jupiter M1          21      6      1       1     25/ 7
ZÚ Klatovy M           16      3      2       3     15/17
SK Jupiter M2          12      1      2       5     10/22
TJ Bílá Hora M          9      0      1       7      5/27
------------------------------------------------------------

Play-Off 18.03.2017 CMS Klatovy
ZÚ Klatovy - SK Jupiter M1   1:3
ZÚ Klatovy - SK Jupiter M1   2:3

Konečné umístění: 4. místo

Sezóna 2015/2016
Dospělí:

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
      
Novotná Lucie (5/13), Toušková Jana (1/1), Matoušek Jan (5/12),
Piorecký Jan (8/9), Slavík Tomáš (3/1)


Sezóna 2014/2015
Dospělí:
v sezóne 2014/2015 jsme se zúčastnili Oblastního přeboru M, pořádaným Západočeským badmintonovým svazem.

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
      
Toušková Jana (1/19), Kubíček Václav (2/4), Matoušek Jan (8/10), Piorecký Jan (8/4), Slavík Tomáš (2/2)


Sezóna 2013/2014
Dospělí:
v sezóne 2013/2014 jsme se zúčastnili Oblastního přeboru M, pořádaným Západočeským badmintonovým svazem.

Za družstvo M hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
      
Kukaňová Veronika (1/7), Toušková Jana (2/10), Kubíček Václav (0/1), Matoušek Jan (11/8), Piorecký Jan (10/10)
Za družstvo N hráli v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
         
Hlomová Simona (3/13), Kohoutová Erika (0/2), Hlom Karel (0/5), Koukal Petr (1/5), Lysek Petr (1/16), Slavík Tomáš (0/3), Šnajdr Patrik (1/4)


Sezóna 2012/2013
Dospělí:
v sezóne 2012/2013 jsme se zúčastnili Oblastního přeboru M, pořádaným Západočeským badmintonovým svazem.

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
         
Kohoutová Erika (0/1), Hlomová Simona (2/11), Lysek Petr (0/3), Matoušek Jan (5/7), Piorecký Jan (4/5), Slavík Tomáš (1/2), Šnajdr Patrik (1/2)


počítadlo.abz.cz
od 26.2.2016