Úvod
Turnaje
Výsledky
Soutěž družstev
Žebříčky GP
Kalendář
Fotky
Videa
Bazar
Online výsledky
4hry
Kontakt
 Soutěž

Sezóna 2018/2019
Dospělí:

Oblastní přebor B a Jihozápadní přebor B
Za družstvo hrají - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
                
Novotná Lucie (0/12), Sazamová Petra (0/8), Toušková Tereza (1/3), Dvořák Martin (3/6), Koranda Michal (1/9), Matoušek Jan (1/9), Matoušek Ondřej (2/6), Piorecký Jan (0/8), Slavík Tomáš (4/2), Tkachenko Michail (3/8), Vlasák Oldřich (0/2)
1. kolo - 6.10.2018
 9:00  Keramika Chlumčany A - ZU Badminton Klatovy      8:0
12:00  TJ Sokol Doubravka B - ZU Badminton Klatovy      7:0
15:00        Spartak Chrást - ZU Badminton Klatovy      7:0

2. kolo - 3.11.2018, Klatovy
 9:00  ZU Badminton Klatovy - SK Jupiter A              0:8
12:00  ZU Badminton Klatovy - SK Jupiter B              3:5
15:00  ZU Badminton Klatovy - TJ Slovan Karlovy Vary    3:5

--- TABULKA PO 2. KOLE ---- výhry remízy prohry --- zápasy  sety --- body---
1. SK Jupiter A               5      0      1       34/13   71/38     16
2. Keramika Chlumčany A       5      0      1       34/14   72/37     16
3. TJ Spartak Chrást          4      0      2       32/14   72/37     14
4. TJ Sokol Doubravka B       4      0      2       29/18   64/42     14
5. SK Jupiter B               1      0      5        9/39   31/81      8
6. TJ Slovan Karlovy Vary     2      0      1       15/17   34/37      7
7. TJ Slavoj Plzeň            1      0      3       14/18   31/40      6
8. ZÚ Badminton Klatovy       0      0      6        6/40   23/82      2
----------------------------------------------------------------------------

3. kolo J-Z přebor 2/B - 8.12.2018, Plzeň
 9:00  ZU Badminton Klatovy - TJ Sokol Vodňany          2:6
14:00  ZU Badminton Klatovy - SK Badminton Tábor        2:6

3. kolo - 19.1.2018, Plzeň
15:00             TJ Slavoj - ZU Badminton Klatovy      -:-

4. kolo J-Z přebor 2/B - 23.2.2019 Vodňany
 9:00  TJ ČZ Strakonice     - ZU Badminton Klatovy      -:-
12:00  TJ Sokol Křemže B    - ZU Badminton Klatovy      -:-

Play-Off - 16.3.2018

Sezóna 2017/2018
Dospělí:

Oblastní přebor družstev B a jihozápadní přebor družstev B
  

Za družstvo hrálí - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
          
Novotná Lucie (4/16), Sazamová Petra (2/4), Dvořák Martin (5/7), Koranda Michal (10/9), Matoušek Jan (1/8), Matoušek Ondřej (4/11), Piorecký Jan (3/13), Slavík Tomáš (3/5)

-----------------------------------------------------------------
Konečná tabulka             výhry remízy prohry  vyhr/prohr  body
OPB                                                zápasy         
-----------------------------------------------------------------
1.  TJ Jiskra Nejdek          6      0      0      43/ 5       18
2.  TJ Spartak Chrást         4      0      2      31/17       14
3.  SK Jupiter A              4      0      2      30/18       14
4.  TJ Sokol Doubravka C      3      0      3      25/23       12
5.  TJ Slavoj Plzeň           2      0      4      17/31       10
6.  TJ Sokol Doubravka D      1      0      5      13/35        8
7.  ZÚ Badminton Klatovy      1      0      5       9/39        8
-----------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------
Konečná tabulka             výhry remízy prohry  vyhr/prohr  body
J-Z přebor                                         zápasy               
-----------------------------------------------------------------
1.  SK Jupiter A              8      0      1      56/16       25
2.  TJ Sokol Doubravka C      8      0      1      52/20       25
3.  TJ ČZ Strakonice A        7      0      2      49/23       23
4.  TJ Spartak Chrást         6      0      3      50/22       21
5.  TJ Sokol Vodňany          6      0      3      42/30       21
6.  TJ Sokol Křemže B         2      1      6      34/38       14
7.  ZÚ Badminton Klatovy      2      1      6      24/47       14
8.  TJ Sokol Doubravka D      2      0      5      22/34       11
9.  SK Badminton Tábor        1      0      6      11/52        9
10. TJ ČZ Strakonice B        0      0      7       3/61        7
-----------------------------------------------------------------

Sezóna 2016/2017
Dospělí:

Oblastní přebor minidružstev

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
         
Novotná Lucie (9/12), Koranda Michal (0/3), Matoušek Jan (9/4), Matoušek Ondřej (2/1), Piorecký Jan (6/8), Slavík Tomáš (5/1), Vlasák Oldřich (0/2)


--po základní části---body--výhry--remízy--prohry--zápasy---
Keramika Chlumčany M   22      6      2       0     25/ 7
SK Jupiter M1          21      6      1       1     25/ 7
ZÚ Klatovy M           16      3      2       3     15/17
SK Jupiter M2          12      1      2       5     10/22
TJ Bílá Hora M          9      0      1       7      5/27
------------------------------------------------------------

Play-Off 18.03.2017 CMS Klatovy
ZÚ Klatovy - SK Jupiter M1   1:3
ZÚ Klatovy - SK Jupiter M1   2:3

Konečné umístění: 4. místo

Sezóna 2015/2016
Dospělí:

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
      
Novotná Lucie (5/13), Toušková Jana (1/1), Matoušek Jan (5/12),
Piorecký Jan (8/9), Slavík Tomáš (3/1)


Sezóna 2014/2015
Dospělí:
v sezóne 2014/2015 jsme se zúčastnili Oblastního přeboru M, pořádaným Západočeským badmintonovým svazem.

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
      
Toušková Jana (1/19), Kubíček Václav (2/4), Matoušek Jan (8/10), Piorecký Jan (8/4), Slavík Tomáš (2/2)


Sezóna 2013/2014
Dospělí:
v sezóne 2013/2014 jsme se zúčastnili Oblastního přeboru M, pořádaným Západočeským badmintonovým svazem.

Za družstvo M hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
      
Kukaňová Veronika (1/7), Toušková Jana (2/10), Kubíček Václav (0/1), Matoušek Jan (11/8), Piorecký Jan (10/10)
Za družstvo N hráli v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
         
Hlomová Simona (3/13), Kohoutová Erika (0/2), Hlom Karel (0/5), Koukal Petr (1/5), Lysek Petr (1/16), Slavík Tomáš (0/3), Šnajdr Patrik (1/4)


Sezóna 2012/2013
Dospělí:
v sezóne 2012/2013 jsme se zúčastnili Oblastního přeboru M, pořádaným Západočeským badmintonovým svazem.

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
         
Kohoutová Erika (0/1), Hlomová Simona (2/11), Lysek Petr (0/3), Matoušek Jan (5/7), Piorecký Jan (4/5), Slavík Tomáš (1/2), Šnajdr Patrik (1/2)


počítadlo.abz.cz
od 26.2.2016