Úvod
Turnaje
Výsledky
Soutěž družstev
Žebříčky GP
Kalendář
Fotky
Videa
Bazar
Online výsledky
4hry
Kontakt
 Soutěž družstev v sezóně 2017/2018

Oblastní přebor B a Jihozápadní přebor 2/B 2018/2019

  

Za družstvo hráli - v závorce počet vyhraných/prohraných zápasů:
          
Novotná Lucie (4/16), Sazamová Petra (2/4), Dvořák Martin (5/7), Koranda Michal (10/9), Matoušek Jan (1/8), Matoušek Ondřej (4/11), Piorecký Jan (3/13), Slavík Tomáš (3/5)

Utkání:

14.10.2017     ZÚ Badminton Klatovy - TJ Slavoj Plzeň           5:3
14.10.2017     ZÚ Badminton Klatovy - TJ Sokol Doubravka D      2:6
14.10.2017     ZÚ Badminton Klatovy - SK Jupiter A              0:8
05.11.2017     TJ Sokol Doubravka C - ZÚ Badminton Klatovy      7:1
05.11.2017           Spartak Chrást - ZÚ Badminton Klatovy      7:1
09.12.2017     ZÚ Badminton Klatovy - TJ ČZ Strakonice A        1:7
09.12.2017     ZÚ Badminton Klatovy - SK Badminton Tábor        5:2
09.12.2017     ZÚ Badminton Klatovy - TJ Sokol Vodňany          2:6
21.01.2018         TJ Jiskra Nejdek - ZÚ Badminton Klatovy      8:0 
24.02.2018        TJ Sokol Křemže B - ZÚ Badminton Klatovy      4:4
24.02.2018       TJ ČZ Strakonice B - ZÚ Badminton Klatovy      0:8

Oblastní přebor B
Konečná tabulka po základní části:

-----------------------------------------------------------------
                            výhry remízy prohry   zápasy     body         
-----------------------------------------------------------------
1.  TJ Jiskra Nejdek          6      0      0      43/ 5       18
2.  TJ Spartak Chrást         4      0      2      31/17       14
3.  SK Jupiter A              4      0      2      30/18       14
4.  TJ Sokol Doubravka C      3      0      3      25/23       12
5.  TJ Slavoj Plzeň           2      0      4      17/31       10
6.  TJ Sokol Doubravka D      1      0      5      13/35        8
7.  ZÚ Badminton Klatovy      1      0      5       9/39        8
-----------------------------------------------------------------

Jihozápadní přebor 2/B
Konečná tabulka po základní části:

-----------------------------------------------------------------
Konečná tabulka             výhry remízy prohry   zápasy     body               
-----------------------------------------------------------------
 1.  SK Jupiter A              8      0      1      56/16      25
 2.  TJ Sokol Doubravka C      8      0      1      52/20      25
 3.  TJ ČZ Strakonice A        7      0      2      49/23      23
 4.  TJ Spartak Chrást         6      0      3      50/22      21
 5.  TJ Sokol Vodňany          6      0      3      42/30      21
 6.  TJ Sokol Křemže B         2      1      6      34/38      14
 7.  ZÚ Badminton Klatovy      2      1      6      24/47      14
 8.  TJ Sokol Doubravka D      2      0      5      22/34      11
 9.  SK Badminton Tábor        1      0      6      11/52       9
10.  TJ ČZ Strakonice B        0      0      7       3/61       7
-----------------------------------------------------------------

Soutěž družstev v sezóně 2019/2020

Soutěž družstev v sezóně 2018/2019

Soutěž družstev v sezóně 2017/2018

Soutěž družstev v sezóně 2016/2017

Soutěž družstev v sezóně 2015/2016

Soutěž družstev v sezóně 2014/2015

Soutěž družstev v sezóně 2013/2014

Soutěž družstev v sezóně 2012/2013


počítadlo.abz.cz
od 26.2.2016